Wynajem urządzeń

W ramach wynajmu urządzeń wielkoformatowych świadczymy usługi wynajmu skanerów, ploterów i innych urządzeń wielkoformatowych.

Serwis

Oprócz usługi wynajmu urządzenia, otrzymujecie Państwo opiekę serwisową, w przypadku nieprzewidzianej awarii maszyny.

Instalacja urządzenia

Nasi Serwisanci po dostawie urządzenia przeprowadzą jego instalację w Państwa środowisku.

Darmowe przeszkolenie

Po przeprowadzeniu instalacji urządzenia, przeszkolimy Państwa z jego obsługi.

Stała opieka po dostawie

Państwa komfort użytkowania urządzeń jest dla nas najważniejszy. W ramach usługi wynajmu możecie Państwo liczyć na pomoc w zakresie zaopatrzenia w niezbędne materiały eksploatacyjne. Żaden nasz Klient nie jest zostawiony sam sobie!

Rozwiązania dobrane do Państwa potrzeb

Po przeprowadzeniu rozmowy w zakresie Państwa potrzeb dotyczących oczekiwanych zastosowań urządzenia, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie, zarówno pod kątem ergonomicznym, jak i ekonomicznym.

Różne systemy rozliczeń

W trosce o zaspokojenie Państwa potrzeb, oferujemy różne modele rozliczeniowe, pozwalające m. in. na rozłożenie kosztów w czasie, uzależnienie od ilości zużytych materiałów eksploatacyjnych lub model ryczałtowy.

Umów konsultację

W trakcie rozmowy przeprowadzimy rozpoznanie Państwa potrzeb pozwalające nam dostosować urządzenie adekwatne do środowiska pracy, zachowując przy tym w pełni satysfakcjonujący dla Państwa stosunek ceny do możliwości maszyny.

Nie czekaj! Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić kompleksowe wsparcie.