Historia firmy - www.kews.com.pl

Historia firmy

 

Logo przezroczyste.png                 Historia 1.png

                             

Rok  1999        -   w tym roku po raz pierwszy zdobywamy pierwsze doświadczenia w obszarze zawansowanych technolgii do druku wielkoformatowego pracujac dla holenderskiej firmy Océ (wówczas najwiekszego dostawcy rozwiązań druku wielkofrmatowego na świecie i lidera w zakresie tworzenia najnowszych rozwiązańw tym obszarze). Ten okres pozwolił nam zadbywać doświadczenia w światowej organizacji biznesowej sprzedającej swoje produkty na wszystkie rynki świata. Ten okres to wzmozonej nauki i obserwacji oraz pozyskiwanie umiejętności współpracy z międzynarodowymi partnerami w zakresie nowych technologii. Był to okres zdobywania wiedzy pracując wewnątrz firmy, która przez sówj potencjał technologiczny i sprzedażowy, wyznaczała kierunki rozwoju branży, w której funkcjonowała. Okres działania w Océ to nauka i obserwacja działania światowej organizacji skupionej na jakości swoich produktów i jakośći świadczonych usług. 

Rok  2006        -   pierwsze prace w zakresie własnej działalności na rynku wyposażenia galerii i dużych obiektów handlowych. Po raz pierwszy już na własny rachunek i odpowiedzialność podjęliśmy pracę współpracę z duzymi koncernami obecnymi na polskim rynku. Wspópracując z naszymi partnerami tworzymy firmę DECODRUK Centrum Dużego formatu.             

Rok  2011        -   decydujemy sie na poszerzenie naszej działaności o nowe rozwiązania technologiczne. Skupiamy się na współpracy z producentami gotowych urządzeń w zakresie druku wielkoformatowego. Tworzymy nową markę KEWS    Logo przezroczyste.png    i koncentrujemy się na sprzedaży urządzeń wielkoformatowych. Naszą dewizą działania jest hasło SOLIDNOŚC W JAKOŚCI. Solidność staje się naszym znakiem rozpoznawczych wśród naszych Klientów. Starmy się współpracować z firmami, które oferują produkty najwyższej jakości dostępne w danym momencie na rynku w branży, w której działamy.

 

Rok  2012      -  wprowadzamy na rynek polski nowe marki i modele urządzeń oraz podpisujemy wieloletnie umowy serwisowe oraz umowy na dostawę i serwis urządzeń z dużymi polskimi firmami i producentami zagranicznymi.Oferujemy naszym Klientom już nie tylko standardowe urządzenia danej jednej marki. Łacząc najlepsze pod względem jakości produkty wielu różnych producentów, opracowujemy i wdrażamy najbardziej optymalne nowe systemy. Solidność działania, wysoka jakość wytworzenia oraz niskie koszty eksploatacji, to główne atuty naszych rozwiązań.  

 

Rok  2017        -  poszerzamy nasze działania w zakresie doradzctwa technicznego, audytów oraz optymalizacji doboru urządzeń pod kątem ich jakości pracy i wytworzenia, oraz kosztów użytkowania.  Nasze projekty znajdują uznanie i zastsowanie w nowych segmentach rynku i u nowych Użytkowników. Podpsisujemy umowy o współpracy z nowymi producentami, którzy wprowadzają na rynek nowe produkty o wysokiej jakości. Kończymy również współpracę z producentami, którzy obniżają jakość swoich urządzeń, koncentrujac sie wyłącznie na maksymalizacji zysku i wzroście kosztów cen części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych .

 

Aktualnie        -  ciągle staramy się na bieżąco sprawdzać i wybierać najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Analizować je pod kątem często zmieniajacych się potrzeb naszych Klientów, tworząc nowe niezależne systemy oparte na sprawdzonych i wysokiej jakości urządzeniach. Ten model  biznesowy pozwala nam uniezależniać się od wymogów sprzedaży produktów wyłacznie jednego producenta. Możemy skupić naszą działaność na tworzeniu coraz to nowych, bardziej funkcjonalnych i optymalnych rozwiązań opratych na produktach, które w danym okresie spełniaja najwyższe standardy.