Doświadczenie - www.kews.com.pl

Doświadczenie

 

2_en.jpg

 

W zakresie sprzedaży i doradztwa urządzeń wielkoformatowych nasze doświadczenie obejmuje ponad  20 lat. Budujemy wiedzę na  praktycznych rozwiązaniach nabywanych we współpracy z producentami urządzeń, będącymi liderami branży oraz kształtującymi najnowsze kierunki rozwoju w cyfrowej obróbce obrazu.

W poczatkowym eteapie działaności koncentrowaliśmy się wyłacznie na sprzedaży profesjonalnych urządzeń drukujących w zakresie firm inżynierskich i projektowych. Obecnie nasz obszar działania to nie tylko konkretne urządzenia ale również doradztwo w optymalizaci doboru urządzeń i tworzenie nowych systemów, które pozwalają obniżać koszty działania Klientów. Wprowadzamy do naszej oferty nowe grupy urządzeń poprawiające produktywność oraz ułatwiające obsługę. Nasze systemy to przede wszystkim wysoka jakośi elementów podzespołów wchodzących w ich skład oraz wysoka niezawodność działania.  .

Doświadczenie, solidność w działaniu, koncentracja na wyborze produktów i partnerów charakteryzujących się wysoką jakością działania, pozwoliły nam uzyskać opinię profesjonalnej firmy, będącej ekspertem w obszarze naszego działania. Dzisiaj doradzamy i pomagamy w doborze optymalnych i oszczędnych rozwiązań dla największych partnerów rynkowych. Naszymi Klientami są największe firmy działające na rynku krajowym. Współpracujemy z wieloma partnerami zagranicznymi, zarówno w zakresie sprzedaży jak i zakupu najnowszych rozwiązań. Prowadzimy wymianę doświadczeń z naszymi partnerami zagranicznymi, wymieniając się praktyczną wiedzą w zakresie urządzeń, ich serwisu i kosztów ich eksploatacji. 

Kilkunastoletnie stałe realacje, potwierdzone długoterminową współpracą, to najlepsza rekomendacja  wystawiana naszej działności przez naszych Klientów i partnerów biznesowych. Wzajemne zaufanie i odpowiedzialność oraz bezpośrednie relacje, pozwalają nam najlepiej jak to jest możliwe poznać potrzeby naszych Klientów i stworzyć dla nich najlepsze rozwiązania. 

RAZEM TWORZYMY BIZNES