SKANERY KOLOROWE ROWE SCAN 650i kews.com.pl

SKANERY KOLOROWE ROWE SCAN 650i

 

                                               Skanery kolorowe ROWE SCAN 650i zapewniają  nie tylko bardzo szybkie skanowanie oryginałów wielkoformatowych ale również umożliwiają stworzenie nowych i rozbudowę istniejących już rozwiązań do reprografii wielkoformatowej. Skanery posiadają możliwość współpracy z niemal wszystkimi dostępnymi na rynku ploterami kolorowymi. Ta cecha czyni owe urządzenia idealnymi elementami systemów kolorowych, które realizują funkcję skanowania oraz kopiowania kolorowego.  

PODSTAWOWE PARAMETRY SKANERÓW ROWE SCAN 650i

- Szybkość skanowania powyżej 22 mb/min,

- Bardzo wysoka jakość skanów  (rzodzielczośc 2 400 x 1200 dpi),

- Bardzo szybki interfejs USB 3.0,

- Możliwość skanowania oryginałów o grubości do 30 mm,

- Skanery o szerokości skanowania oryginałów powyżej 1,5 metra,

- Brak limitu długości skanowanych oryginałów,

- Bardzo przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do skanowania i obróbki dokumentacji technicznej.

Jako urządzenia samodzielne, skanery wielkoformatowe posiadają szerokie zastosowanie. W dobie cyfryzacji, pomagają tworzyć nowoczesne archiwa, ułatwiając dostęp do cyfrowych baz danych. Skanery to również nowoczesne oprogramowanie, umożliwiające nie tylko realizację samego procesu skanowania ale także obróbkę  zeskanowanych plików. Cechą ważną tego typu oprogramowania jest jego prostota obsługi przy zachowaniu najbardziej praktycznych dla użytkownika cech. 

Skanery wielkoformatowe mają jeszcze jedną istotną cechę - mogą zeskanować obraz o różnych rozmiarach i grubościach. Długość skanowanych oryginałów w wielu przypadkach nie stanowi już żadnej bariery. Skanery mogą skanować oryginały, których grubość  sięga nawet 30 mm. Sam proces dopasowania parametrów skanowania zależnie od grubości oryginału odbywa się automatycznie. Rola użytkownika w tym przypadku ogranicza się niemal tylko do podania oryginału.

 

 

 

 


Warszawa; www.kews.com.pl; Tel.: + 48 22 350 77 33; Fax: + 48 22 350 7733;

E - mial: biuro-kews@kews.com.pl; serwis.k@kews.com.pl; REGON: 811658720, NIP: PL8521357393

Webmaster: www.krazek1.pl Pliki Cookies