PRODUKTY I USŁUGI kews.com.pl

PRODUKTY I USŁUGI 

 Więcej


 

ROWE ecoPRINT

 


Więcej


SYSTEMY WIELKOFORMATOWE ROWE EcoPrint (PLOTER + SKANER + KOPIARKA). SZYBKOŚĆ DRUKU i KOPIOWANIA od 4 do 10 mb/min

Seria urządzeń monochromatycznych charakteryzuje się głównie dużą prędkością drukowania i kopiowania oraz niskimi kosztami eksploatacji.  Istotną cechą tej grupy urządzeń jest również ich przystosowanie do realizacji dużych jednorazowych zadań. Urządzenia charakteryzują się bardzo dużą trwałością i produktywnością oraz niskimi kosztami eksploatacji.

                             

Więcej


SKANERY KOLOROWE ROWE SCAN 650i


SKANER ROWE SCAN 650i. 

Skanery kolorowe ROWE Scan 650i zapewniają  nie tylko bardzo szybkie skanowanie oryginałów wielkoformatowych ale również zapewniają stworzenie nowych i rozbudowę istniejących już rozwiązań do reprografii wielkoformatowej. Skanery posiadają możliwość współpracy z niemal wszystkimi dostępnymi na rynku ploterami kolorowymi. Taka cecha tych urządzeń czyni je idealnymi elementami systemów kolorowych, które realizują funkcję skanowania i kopiowania  kolorowego.  

Więcej


BĘBNY DO URZĄDZEŃ WIELKOFORMATOWYCHElementami zużywającymi się na skutek eksploatacji urządzeń wielkoformatowych są bębny. Ich wymiana wiąże się z jednoczesną wymianą innych elementów, które z nimi współpracują. Powoduje to, że ta grupa materiałów eskploatacyjnych stanowi istotny elemnt kosztów użytkowania tych urządzeń. Z tego właśnie powodu skupiliśmy się na poszukiwaniach i sprawdzeniu różnych alternatywnych produktów z tej właśnie grupy.  

Więcej


[1] [2]


Warszawa; www.kews.com.pl; Tel.: + 48 22 350 77 33; Fax: + 48 22 350 7733;

E - mial: biuro-kews@kews.com.pl; serwis.k@kews.com.pl; REGON: 811658720, NIP: PL8521357393

Webmaster: www.krazek1.pl Pliki Cookies